Skład Rady Gminy Mierzęcice w kadencji 2018 - 2023

 

Skład Rady Gminy Mierzęcice
w kadencji 2018 - 2023

 

 

Przewodnicząca Rady Gminy Mierzęcice
Monika Dyraga
e-mail: m.dyraga@mierzecice.pl

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Mierzęcice
Przemysław Paszewski
e-mail: p.paszewski@mierzecice.pl

 

 
Radna Gminy Mierzęcice
Teresa Banaś
e-mail: t.banas@mierzecice.pl
Radna Gminy Mierzęcice
Katarzyna Burczyk
e-mail: k.burczyk@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Zbigniew Feliszewski
e-mail: z.feliszewski@mierzecice.pl
 
Radna Gminy Mierzęcice
Bożena Jach
e-mail: b.jach@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Marcin Jędrusik
e-mail: m.jedrusik@mierzecice.pl
 
Radna Gminy Mierzęcice
Hanna Kałuska
e-mail: h.kaluska@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Krzysztof Kobiałka
e-mail: k.kobialka@mierzecice.pl
 
Radna Gminy Mierzęcice
Anna Kolasińska
e-mail: a.kolasinska@mierzecice.pl
 
Radna Gminy Mierzęcice
Emilia Krzyżanowska
e-mail: e.krzyzanowska@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Robert Małecki
e-mail: r.malecki@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Jacek Malikowski
e-mail: j.malikowski@mierzecice.pl
 
Radny Gminy Mierzęcice
Piotr Pasamonik
e-mail: p.pasamonik@mierzecice.pl
 
Radna Gminy Mierzęcice
Danuta Szymończyk
e-mail: d.szymonczyk@mierzecice.pl

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Skład Rady Gminy Mierzęcice w kadencji 2018 - 2023
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Mierzęcice
Informację opublikował:Przemysław Krawczyk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:16.11.2018 10:47