Wykaz sołtysów Gminy Mierzęcice



Wykaz sołtysów Gminy Mierzęcice:

  • Sołectwo Boguchwałowice - Sołtys - Danuta Szymończyk
    e-mail: d.szymonczyk@mierzecice.pl
  • Sołectwo Mierzęcice - Sołtys - Lidia Hernik
    e-mail: l.hernik@mierzecice.pl
  • Sołectwo Mierzęcice II - Sołtys - Krzysztof Lubas
    e-mail: k.lubas@mierzecice.pl
  • Sołectwo Mierzęcice Osiedle - Sołtys - Anna Jabłońska
    e-mail: a.jablonska@mierzecice.pl
  • Sołectwo Najdziszów - Sołtys - Henryk Gadziszewski
    e-mail: h.gadziszewski@mierzecice.pl
  • Sołectwo Nowa Wieś - Sołtys - Barbara Czapla
    e-mail: b.czapla@mierzecice.pl
  • Sołectwo Przeczyce - Sołtys - Agnieszka Kołtunowska
    e-mail: a.koltunowska@mierzecice.pl
  • Sołectwo Sadowie - Sołtys - Marta Trefon
    e-mail: m.trefon@mierzecice.pl
  • Sołectwo Toporowice - Sołtys - Anna Kolasińska
    e-mail: a.kolasinska@mierzecice.pl
  • Sołectwo Zawada - Sołtys - Patrycja Gawron
    e-mail: p.gawron@mierzecice.pl

 

Powrót

Ukryj komentarz

Komentarz
­





 

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wykaz sołtysów Gminy Mierzęcice
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Mierzęcice
Informację opublikował:Przemysław Krawczyk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:06.12.2006 12:04