Informacja Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie zamieszczenia w publicznym dostępnym wykazie danych o decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.

I N F O R M A C J A

 

 

WÓJTA GMINY MIERZĘCICE

O ZAMIESZCZENIU W PUBLICZNIE DOSTĘPNYM WYKAZIE DANYCH

O DOKUMENTACH ZAWIERAJĄCYCH INFORMACJE O ŚRODOWISKU I JEGO OCHRONIE

Stosownie do art. 32 ust. 2 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 roku Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Nr 62, poz. 627 z późn. zm.)

 

informuję

o zamieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych o decyzjach wymagających udziału społeczeństwa, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia dla Polskiej Telefonii Komórkowej CENTERTEL Sp. z o.o.  polegającego na:

 

         Rozbudowie istniejącej Stacji Bazowej Telefonii Komórkowej „Pyrzowice nr 2061” polegającej na wymianie istniejących anten K739495 na anteny BSA002. Stacja zlokalizowana w Mierzęcicach – Nowa Wieś na wieży kościoła przy ul. Zawadzkiego 102 A, na działce ewidencyjnej 385/3, obręb Nowa Wieś. Budynek należący do: Parafii Rzymsko-Katolickiej pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego, Nowa Wieś, ul. Zawadzkiego 102 A”.

 

         Informację niniejszą wywiesza się na okres 21 dni, w dniach od 16.12.2005 r. do 05.01.2006 r.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie zamieszczenia w publicznym dostępnym wykazie danych o decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Mierzęcice
Informację opublikował:Przemysław Krawczyk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:19.12.2005 14:51

Rejestr zmian dokumentu

pokaż