Obwieszczenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie zamieszczenia w publicznym dostępnym wykazie danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie.

OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY MIERZĘCICE
z dnia 14.03.2005 r.

O ZAMIESZCZENIU W PUBLICZNYM DOSTĘPNYM WYKAZIE DANYCH

O DOKUMENTACH ZAWIERAJĄCYCH INFORMACJE O ŚRODOWISKU

I JEGO OCHRONIE

 

Stosownie do art. 32, ust. 1, pkt. 1 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Nr 62, poz. 627 z późn. zm.)

informuję

o zamieszczeniu  w publicznie dostępnym wykazie wniosku F.H.P.U "TRANS-STAL" Wojciech Kuźniar Pyrzowice ul. Siedliska 11, F.H.P.U "TRANS-KRZYCH" Krzysztof Kuźniar Pyrzowice ul. Siedliska 11, F.H.P.U "AN-MET" Anna Kuźniar Pyrzowice ul. Siedliska 11,  w sprawie ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na zmianie sposobu użytkowania części bazy magazynowej na skup złomu, przewidzianej do lokalizacji na terenie działki nr 201/1 w Mierzęcicach.

Informacje na temat złożonego wniosku mozna uzyskać w Urzędzie Gminy Mierzęcice, pok. Nr 4, tel. (032) 288-79-00 w. 121

Uwagi i wnioski na temat powyższego zamnierzenia inwestycyjnego można składać w ciągu 21 dni od daty zamieszczenia ninejszego ogłoszenia, w Urzędzie Gminy Mierzęcice, ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice, pok. nr 22.

 

Wójt Gminy Mierzęcice

/-/ Stanisław Paks    

 

 

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Obwieszczenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie zamieszczenia w publicznym dostępnym wykazie danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Mierzęcice
Informację opublikował:Przemysław Krawczyk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:17.03.2005 11:13

Rejestr zmian dokumentu

pokaż