Struktura organizacyjna Urzędu Gminy Mierzęcice

Struktura organizacyjna
Urzędu Gminy Mierzęcice

 

Kierownictwo Urzędu Gminy Mierzęcice:

  • Wójt Gminy Mierzęcice
    Grzegorz Podlejski

    Pokój Nr: 22
    e-mail: wojt@mierzecice.pl

  • Zastępca Wójta Gminy Mierzęcice
    Andrzej Cembrzyński

    Pokój Nr: 22
    e-mail:
    a.cembrzynski@mierzecice.pl

  • Sekretarz Gminy Mierzęcice
    Bogumiła Szymończyk

    Pokój Nr: 22
    e-mail:
    sekretarz@mierzecice.pl

  • Skarbnik Gminy Mierzęcice
    Agnieszka Frączek

    Pokój Nr: 25
    e-mail:
    skarbnik@mierzecice.pl


W skład Urzędu wchodzą następujące referaty i samodzielne stanowiska pracy:

  • Referat Podatków i Finansów - Kierownik - mgr Agnieszka Frączek
    • Inspektor ds. rachunkowości budżetowej
      Bożena Czapla

      Pokój Nr: 26
      Telefon wewnętrzny: 213
      e-mail:
      b.czapla@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. rachunkowości budżetowej
      Bożena Lazar

      Pokój Nr: 26
      Telefon wewnętrzny: 213
      e-mail:
      b.lazar@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. rachunkowości budżetowej
      Agnieszka Kupicha

      Pokój Nr: 26
      Telefon wewnętrzny: 213
      e-mail:
      a.kupicha@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
      Halina Twardokęs

      Pokój Nr: 7
      Telefon wewnętrzny: 211
      e-mail:
      h.twardokes@mierzecice.pl

    • Inspektor w Referacie Podatków i Finansów
      Dorota Jakóbczyk

      Pokój Nr: 7
      Telefon wewnętrzny: 211
      e-mail:
      d.jakobczyk@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. księgowości podatkowej
      Danuta Furtak

      Pokój Nr: 8
      Telefon wewnętrzny: 212
      e-mail:
      d.furtak@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. należności budżetowych
      Ewa Małota

      Pokój Nr: 8
      Telefon wewnętrzny: 212
      e-mail:
      e.malota@mierzecice.pl

    • Podinspektor w Referacie Podatków i Finansów
      Joanna Nowak

      Pokój Nr: 6
      Telefon wewnętrzny: 205
      e-mail:
      j.nowak@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. księgowości oświatowej w Referacie Podatków i Finansów
      Aneta Trzcionka
      Pokój Nr: 6
      Telefon wewnętrzny: 205
      e-mail:
      a.trzcionka@mierzecice.pl

 

  • Urząd Stanu Cywilnego - Kierownik - mgr Wiesława Rajewska
    • Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
      Wiesława Rajewska

      Pokój Nr: 27
      Telefon wewnętrzny: 204
      e-mail:
      w.rajewska@mierzecice.pl

 

  • Referat Gospodarki - Kierownik - mgr Andrzej Cembrzyński
    • Inspektor ds. ochrony środowiska
      Magdalena Adamczyk

      Pokój Nr: 3
      Telefon wewnętrzny: 221
      e-mail:
      m.adamczyk@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. gospodarki odpadami
      Iwona Sindera

      Pokój Nr: 3
      Telefon wewnętrzny: 221
      e-mail:
      i.sindera@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. rolnictwa, leśnictwa i ochrony zwierząt
      Weronika Czapla
      Pokój Nr: 3
      Telefon wewnętrzny: 216
      e-mail:
      w.czapla@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. planowania przestrzennego
      Kinga Piróg

      Pokój Nr: 3
      Telefon wewnętrzny: 228
      e-mail:
      k.pirog@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
      Eugeniusz Niedbała

      Pokój Nr: 3
      Telefon wewnętrzny: 228
      e-mail:
      e.niedbala@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. zamówień publicznych
      Sebastian Siudyka

      Pokój Nr: 4
      Telefon wewnętrzny: 215
      e-mail:
      s.siudyka@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. pozyskiwania i wdrażania funduszy europejskich oraz promocji gminy
      Dorota Kacprowicz

      Pokój Nr: 4
      Telefon wewnętrzny: 227
      e-mail:
      d.kacprowicz@mierzecice.pl

 

  • Samodzielne stanowiska pracy:
    • Inspektor ds. obsługi biura rady
      Bożena Rzepecka

      Pokój Nr: 28
      Telefon wewnętrzny: 207
      e-mail:
      b.rzepecka@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
      Monika Sieradzka - Szędzielorz

      Pokój Nr: 27
      Telefon wewnętrzny: 222
      e-mail:
      m.szedzielorz@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej
      Jolanta Szkutnik

      Pokój Nr: 28
      Telefon wewnętrzny: 206
      e-mail:
      j.szkutnik@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. oświaty
      Izabela Blachlińska

      Pokój Nr: 6
      Telefon wewnętrzny: 205
      e-mail:
      i.blachlinska@mierzecice.pl

    • Starszy Informatyk
      Przemysław Krawczyk
      Pokój Nr: 21
      Telefon wewnętrzny: wew. 203
      e-mail:
      informatyk@mierzecice.pl

    • Inspektor ds. obrony cywilnej
      Iwona Dyraga

      Pokój Nr: 21
      Telefon wewnętrzny: wew. 203
      e-mail:
      i.dyraga@mierzecice.pl

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Struktura organizacyjna Urzędu Gminy Mierzęcice
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Mierzęcice
Informację opublikował:Przemysław Krawczyk
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:03.08.2017 10:58

Rejestr zmian dokumentu

pokaż